Поповнення карток через термінал: нові правила для платників
22 Червня 16:18
Уже з 26 червня 2026 року внесення готівки через термінал буде потребувати підтвердження номеру телефону, йдеться у тексті постанови Національного банку України, повідомляє «Комерсант Український». Що зміниться і для чого це потрібно?
Нові правила для платіжних терміналів самообслуговування запровадив Національний банк України. Вони будуть діяти для поповнень карток через термінал на будь-яку суму. Для підтвердження номеру на телефон користувача приходитиме одноразовий пароль.
Дивіться нас у YouTube: важливі теми – без цензури
Тобто, після внесення готівки до терміналу система буде надсилати SMS-повідомлення на номер користувача з одноразовим кодом. Транзакція завершиться тільки після того, як буде введено цей код. Варто зазначити, що код може бути замінено на дзвінок.
Важливо: на квитанції тепер обов’язково буде зазначатись повний темер телефону платника.
Платежі, які можна робити без підтвердження
Деякі платежі не потребуватимуть підтвердження через SMS, йдеться у тексті постанови.
Пароль не знадобиться, якщо платник:
- сплачує податки та комунальні послуги,
- оплачує транспортні квитки,
- поновлює проїзні картки,
- поповнює мобільний зв’язок.
Але для останнього пункту діє обмеження – до 500 грн на місяць на один номер. У разі перевищення підтвердження буде обов’язковим.
Для чого це потрібно
Оновлені правила в першу чергу спрямовані саме проти анонімних фінансових операцій через термінали. Раніше такі операції можна було здійснювати без ідентифікації. А це створювало ризики для фінмоніторингу.
Тепер же кожна операція буде прив’язана до конкретного номеру. В свою чергу банк, або платіжний сервіс буде повинен зберігати такі дані:
- код авторизації,
- номер телефону,
- дату і час кожної транзакції.
Читайте нас в Telegram: важливі теми – без цензури