Поповнення карток через термінал: нові правила для платників

22 Червня 16:18

Уже з 26 червня 2026 року внесення готівки через термінал буде потребувати підтвердження номеру телефону, йдеться у тексті постанови Національного банку України, повідомляє «Комерсант Український». Що зміниться і для чого це потрібно?

Нові правила для платіжних терміналів самообслуговування запровадив Національний банк України. Вони будуть діяти для поповнень карток через термінал на будь-яку суму. Для підтвердження номеру на телефон користувача приходитиме одноразовий пароль. 

Дивіться нас у YouTube: важливі теми – без цензури

Тобто, після внесення готівки до терміналу система буде надсилати SMS-повідомлення на номер користувача з одноразовим кодом. Транзакція завершиться тільки після того, як буде введено цей код. Варто зазначити, що код може бути замінено на дзвінок. 

Важливо: на квитанції тепер обов’язково буде зазначатись повний темер телефону платника. 

Платежі, які можна робити без підтвердження

Деякі платежі не потребуватимуть підтвердження через SMS, йдеться у тексті постанови. 

Пароль не знадобиться, якщо платник:

  • сплачує податки та комунальні послуги,
  • оплачує транспортні квитки,
  • поновлює проїзні картки,
  • поповнює мобільний зв’язок. 

Але для останнього пункту діє обмеження – до 500 грн на місяць на один номер. У разі перевищення підтвердження буде обов’язковим. 


Для чого це потрібно

Оновлені правила в першу чергу спрямовані саме проти анонімних фінансових операцій через термінали. Раніше такі операції можна було здійснювати без ідентифікації. А це створювало ризики для фінмоніторингу. 

Тепер же кожна операція буде прив’язана до конкретного номеру. В свою чергу банк, або платіжний сервіс буде повинен зберігати такі дані:

  • код авторизації,
  • номер телефону, 
  • дату і час кожної транзакції. 

Читайте нас в Telegram: важливі теми – без цензури

Читають зараз