США відновили санкції щодо “Роснефти” та “Лукойлу”: деталі
28 Червня 11:17
США після кількох відтермінувань відновили дію санкцій щодо російських нафтових гігантів «Роснефть» та «Лукойл», останнє послаблення санкційного режиму припинило діяти 16 червня. Про це повідомив уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк у коментарі “Укрінформу”, передає «Комерсант Український».
«Санкції США щодо «Роснефти» та «Лукойлу», запроваджені у жовтні, після кількох тимчасових відтермінувань знову набрали повної чинності. Останній waiver закінчився 16 червня і більше не був продовжений», – поінформував він.
Нагадаємо, у березні американська сторона тимчасово пом’якшила обмеження щодо російської нафти через побоювання негативного впливу на світовий енергетичний ринок. Таке рішення було пов’язане з ризиками для постачання енергоносіїв на тлі війни між Ізраїлем та Іраном і загрозами для судноплавства через Ормузьку протоку.
Відновлення повної дії санкцій означає повернення до жорсткішого режиму обмежень щодо двох найбільших нафтових компаній Росії.
Дивіться нас у YouTube: важливі теми – без цензури