У Петербурзі почали встановлювати бетонні укриття від дронів
22 Червня 04:42
На тлі атак ЗСУ, що почастішали, по російській нафтогазовій інфраструктурі в Кронштадтському районі Санкт-Петербурга почали встановлювати бетонні укриття. Як повідомила адміністрація району, споруди з’являться за чотирма адресами: на Якірній площі (поряд із Морським Микільським собором), у громадському просторі на Кронштадтському шосе у 16-му мікрорайоні, на вулиці Зосімова біля скверу «Інчхон», тощо, передає «Комерсант Український» з посиланням на російські пропагандиські ЗМІ.
В адміністрації наголосили, що укриття будуть розміщені в зоні відеоспостереження «Безпечне місто», і попросили мешканців «не смітити та використовувати об’єкти за призначенням».
«МНС повідомляє, що у разі атаки БПЛА рекомендовано залишатися в приміщенні з несучими стінами, відійти подалі від вікон. Якщо під час нальоту БПЛА ви перебуваєте на вулиці, слід негайно сховатися в найближчому безпечному приміщенні», — йдеться у заяві адміністрації району.
Раніше українські дрони неодноразово атакували енергетичні об’єкти у Петербурзі та Ленінградській області. Так, у ніч проти 3 червня, внаслідок нальоту в Кіровському районі загорівся «Петербурзький нафтовий термінал». Вибухи тоді були чутні в Адміралтейському, Василеострівському, Приморському та Красносільському районах міста. А на початку травня після атаки БПЛА повністю зупинив переробку НПЗ «Киришинефтеоргсинтез» («Кінеф») — один із найбільших у Росії.
На цьому фоні 18 червня було здійснено наймасштабніший наліт на Москву з початку війни: за даними мера Сергія Собяніна, на підльоті до столиці збили близько 200 безпілотників, а основний удар припав на Московський нафтопереробний завод у Капотні. Наступного дня атаки на столицю продовжились.