Рубіо та Лавров обговорили наступні кроки в мирному процесі
16 Березня 2025 10:12
Державний секретар США Марко Рубіо у суботу, 15 березня, провів телефонну розмову з міністром закордонних справ росії Сергієм Лавровим, повідомили у зовнішньополітичному відомстві США.
Про це повідомляє Комерсант український з посиланням на DW.
Під час розмови Рубіо поінформував Лаврова “про військові операції стримування проти підтримуваних Іраном хуситів і наголосив, що продовження нападів хуситів на американські військові та комерційні судна в Червоному морі не толеруватимуться”, повідомила речниця Держдепу США Теммі Брюс.
“Держсекретар Рубіо і міністр закордонних справ Лавров також обговорили наступні кроки за підсумками нещодавніх зустрічей у Саудівській Аравії і домовилися продовжувати працювати над відновленням комунікації між США і Росією”, – заявили у Держдепі.
Натомість у МЗС рф повідомили, що Лавров під час розмови “наголосив на необхідності негайного припинення застосування сили” під час операції проти хуситів, а також на “важливості для всіх сторін вступу в політичний діалог з метою знаходження рішення, що виключає подальше кровопролиття”.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп призначив генерала Кіта Келлога спецпосланцем в Україні. Тепер він безпосередньо спілкуватиметься з українським керівництвом.