В управління АРМА вперше передано арештовані віртуальні активи

27 Червня 16:07

Вперше в історії України на криптогаманець Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) перераховано понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн. Це перший випадок, коли арештовані криптоактиви фактично передано в управління державі, повідомив генеральний прокурор України Руслан Кравченко, передає «Комерсант Український».

“Йдеться про цифрові активи, що перебували на криптогаманцях, підконтрольних члену міжнародного хакерського угруповання. За даними слідства, шахраї здійснювали кібератаки на громадян і компанії в країнах Європи та США, викрадали конфіденційну інформацію, вимагали викуп та легалізовували отримані кошти в Україні через придбання нерухомості, автомобілів та іншого дорогого майна”, – написав він.

За його словами, орієнтовні збитки від діяльності угруповання перевищують 100 млн доларів США.

Кравченко поінформував, що у межах розслідування затримано чотирьох учасників, зокрема організатора. Усі перебувають під вартою.

“Арештовано активи на понад $11,1 млн: житлові будинки, квартири, автомобілі, 1 млн доларів США готівкою та віртуальні активи в еквіваленті понад $8,3 млн. Сучасна злочинність давно перейшла у цифровий простір. А розслідування кіберзлочинів давно вийшли за межі України”, – додав генеральний прокурор.

Дивіться нас у YouTube: важливі теми – без цензури

Читають зараз