РФ атакує українські АЗС: нові влучання у двох областях

25 Червня 08:49

Російські окупаційні війська вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах та Запоріжжі. Після влучань безпілотників на об’єктах виникли пожежі, над Запоріжжям було видно густий дим. Про це повідомили в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров в Telegram, інформує «Комерсант Український»

Російський дрон влучив в АЗС у Сумах

У Сумах російський дрон типу «Молнія» влучив в автозаправну станцію в Зарічному районі. Удар стався близько 06:00.

За попередньою інформацією, російські війська застосували безпілотник типу «Молнія». Після влучання на території АЗС спалахнула пожежа.

На місце прибули екстрені служби. Рятувальники розпочали ліквідацію займання та обстеження пошкодженої території.

Інформацію про можливих загиблих або поранених уточнюють.

Що відомо про дрони «Молнія»

«Молнія» — російський безпілотник літакового типу, який окупаційні війська використовують для ударів по прифронтових і прикордонних населених пунктах.

Такі апарати здатні нести вибухівку та атакувати цивільні об’єкти, транспорт і критичну інфраструктуру.

Сумщина через близькість до російського кордону регулярно зазнає атак ударних і FPV-дронів, артилерійських обстрілів та авіаударів.

АЗС атакували і в Запоріжжі

Уранці російські війська також уразили автозаправний комплекс у Запоріжжі.

Начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров повідомив, що дим, який бачили жителі міста, був наслідком влучання по АЗС.

На території автозаправного комплексу виникла пожежа. На місці працювали рятувальні та інші екстрені служби.

Детальні дані про масштаби пошкоджень і можливих постраждалих місцева влада уточнює.

Росія вдруге за добу атакувала заправки

Удари 25 червня стали продовженням серії атак РФ на паливну інфраструктуру українських міст.

Напередодні, 24 червня, російські безпілотники кілька разів атакували автозаправні станції у Сумах.

Під час ранкового удару по АЗС на її території перебували люди. Внаслідок атаки були пошкоджені автомобілі та виникла пожежа.

Пізніше того самого дня російські окупаційні війська атакували ще одну автозаправну станцію в місті. Повідомлялося про поранених цивільних.

Таким чином, протягом приблизно доби заправки у Сумах опинилися під повторними ударами.

Читають зараз