Українські дрони атакували анексований Крим: під удар потрапила нафтобаза
23 Червня 13:16
Українські безпілотники в ніч на вівторок, 23 червня, масовано атакували об’єкти в анексованому Криму. Про це пише «Комерсант Український» з посиланням на російські пропагандиські ЗМІ.
Під удар потрапила велика підстанція «Насосна-2» у Радянському районі. На об’єкті сталася пожежа, випливає із супутникових знімків NASA FIRMS. місцеві мешканці повідомляли про «потужний вибух» у Радянському районі близько другої години ночі. ЗМІ також пишуть про пожежу в районі підстанції ПС 220/35 кВ «НС-2», що живить насосну станцію, на північ від села Миколаївка. Внаслідок удару в Євпаторії, Красноперекопському, Сакському, Джанкойському та Червоногвардійському районах зранку спостерігаються відключення електрики.
Крім цього було вражено нафтобазу в морському порту Керчі, яку ще не загасили після нальоту 21 червня, та нафтотермінал у порту «Кавказ» на Кубані. Там виникли пожежі. Також під удар потрапив комплекс перевалки та зберігання нафтопродуктів «ТЕС-Термінал» — великий портовий логістичний комплекс у Керчі, призначений для зберігання та перевалки нафтопродуктів та зрідженого газу. Також велика пожежа спалахнула на ТЕЦ у районі Аршинцеве у Керчі. За даними ЗМІ, було потрапляння до резервуару мазутосховища. Шлейф диму від контейнера, що горить, розтягнувся майже на 50 км.
Загоряння також фіксуються на в’їзді до Керчі та біля селища Багерове за 15 км від міста, де розташовані позиції російських комплексів ППО С-300/С-400. Крім того, є пожежа на залізничній станції «Південна» в Керчі. Близько сьомої години ранку рух Керченським мостом було перекрито. Також вогонь внаслідок “прильотів” спалахнув на Арабатській стрілці, де дислокуються російські частини. У Сімферополі спалахнули магазини та майстерні поряд із складами торгової мережі «Доброцен».
Дивіться нас у YouTube: важливі теми – без цензури