Через зливу виникли підтоплення у чотирьох районах Києва
6 Жовтня 2024 13:22
У Дарницькому, Оболонському, Святошинському і Соломʼянському районах Києва у неділю, 6 жовтня, гідрослужби усувають підтоплення через зливу.
Про це повідомила Київська міська державна адміністрація, передає Комерсант український
.
“У столиці значний дощ. Міські служби працюють у посиленому режимі над ліквідацією наслідків негоди. Утім система дощової каналізації не може одразу впоратися, адже не розрахована на таку кількість опадів”, – зазначили в КМДА.
Гідрослужби Київавтодору наразі усувають підтоплення на локаціях у Дарницькому, Оболонському, Святошинському і Соломʼянському районах, а також чергують на місцях можливих підтоплень.
Київавтодор просить водіїв бути уважними на дорогах і дотримуватися безпечної дистанції.
На сайті КМДА зазначено, до якої служби слід звертатися за конкретного випадку, а також телефон і ресурси Контактного центру міста Києва.