Через зливу виникли підтоплення у чотирьох районах Києва

6 Жовтня 2024 13:22

У Дарницькому, Оболонському, Святошинському і Соломʼянському районах Києва у неділю, 6 жовтня, гідрослужби усувають підтоплення через зливу.
Про це повідомила Київська міська державна адміністрація, передає Комерсант український https://www.komersant.info/.

“У столиці значний дощ. Міські служби працюють у посиленому режимі над ліквідацією наслідків негоди. Утім система дощової каналізації не може одразу впоратися, адже не розрахована на таку кількість опадів”, – зазначили в КМДА.

Гідрослужби Київавтодору наразі усувають підтоплення на локаціях у Дарницькому, Оболонському, Святошинському і Соломʼянському районах, а також чергують на місцях можливих підтоплень.

Київавтодор просить водіїв бути уважними на дорогах і дотримуватися безпечної дистанції.

На сайті КМДА зазначено, до якої служби слід звертатися за конкретного випадку, а також телефон і ресурси Контактного центру міста Києва.

Читають зараз